tel: +48 22 101 07 47 mob: +48 604 99 44 66 email: info@iberiahome.pl
Apartament - idealny na wynajem, niska cena, Hiszpania 5

Opis nieruchomości

I Ty możesz kupić tę wyjątkową nieruchomość.

Prawie nowy apartament, składający się z 2 pokoi – pokój dzienny salon, sypialnia o powierzchni mieszkalnej około 40 metrów kwadratowych oraz dodatkowo balkon.

Nieruchomość jest w doskonałym stanie, w pełni urządzona i umeblowana. Dzięki temu uzyskują Państwo możliwość natychmiastowego zamieszkania , bądź czerpania zysków z wynajmu.

Lokalizacja tej nieruchomości to miejscowość Torrevieja położona w Hiszpanii na cudownym wybrzeżu Costa Blanca, które odwiedzającym je licznie turystom oferuje to co najlepsze w Hiszpanii, między innymi 300 dni słonecznych w roku, laguna La Mata oraz laguna Torrevieja. Tereny różowych słonych jezior zamieszkują licznie flamingi. Znajdziemy także nowoczesny aquapark, szerokie piaszczyste plaże, a nasze oczy będzie cieszył widok lazurowego Morza Śródziemnego. Te i wiele pozostałych atrakcji turystycznych a do tego wszystkiego wspaniały klimat uznawany za jeden z najzdrowszych na świecie powodują, że te miejsca są odwiedzane przez licznych turystów co z każdym rokiem powoduje przyrost atrakcji, rozwój infrastruktury oraz pomnażanie zysków z wynajmu wśród właścicieli chętnych na wynajem swoich nieruchomości. 

Zainteresowała Cię ta nieruchomość ? chcesz otrzymać podobne oferty przed wyjazdem do Hiszpanii na wybrzeże Costa Blanca? – zatem nie czekaj skontaktuj się z nami. Przygotujemy oferty dedykowane specjalnie dla Ciebie, zarezerwujemy terminy oglądania nieruchomości, pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności oraz kredytu jeśli zajdzie taka potrzeba.

#nieruchomoscihiszpania, #iberiahome

Aktualna cena: 51 000
Poprzednia cena: 56 840

Informacje dodatkowe

  • 2 Pokoje
  • 1 Sypialnie
  • 1 Łazienki
  • 40 m² Metraż
  • Numer referencyjny: 1162/08/E/II
  • Kategoria: Apartamenty
  • Rynek: Wtórny

Zapytaj o szczegóły oferty

Iberia Home

Posiadamy najniższe ceny nieruchomości dzięki współpracy w sieci partnerskiej!
Jak kupić?