tel: +48 22 101 07 47 mob: +48 604 99 44 66 email: info@iberiahome.pl
Apartament, 2 pokoje, basen, Hiszpania, Torrevieja, Costa Blanca 3

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży apartamentu w Hiszpanii zlokalizowanego w miejscowości Torrevieja na wybrzeżu Costa Blanca.

Nieruchomość w Hiszpanii posiada dwa pokoje, tj. salon pokój dzienny oraz sypialnię i kuchnię, a także pomieszczenie gospodarcze.

Apartament mieści się na terenie wspólnoty, która posiada wypielęgnowany ogród, patio oraz duży bardzo zadbany basen.

Nieruchomość znakomicie nadaje się zarówno do wspaniałego wypoczynku, jak i wynajmu ze względu na swoje położenie w turystycznym regionie Hiszpanii.

Nieruchomości w Hiszpanii położone na wybrzeżu Costa Blanca cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Pozwalają czerpać znacznie wyższe zyski z potencjalnego wynajmu, niż ma to miejsce przy inwestycjach zakupionych w Polsce za te same pieniądze.

Dystans do pokonania na piaszczystą plażę to zaledwie kilkaset metrów (500 m), który możemy śmiało pokonać pieszo.

Udogodnienia i atrakcje w pobliżu: promenada, plaże do wyboru te mniej i bardziej popularne (kwestia gustu) , aquapark, słone i słodkie jeziora Laguna La Mata oraz Laguna Torrevieja. Wszystkie sklepy, restauracje, dworzec autobusowy i centra handlowe dostępne w bardzo bliskiej odległości.

Atrakcje w Torrevieja oraz całego wybrzeża Costa Blanca są bardzo łatwo dostępne i zadowolą każdego. Rodziny z dziećmi odnajdą wiele atrakcji aby przyjemnie i w komforcie spędzić swój urlop w Hiszpanii.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość ? chcesz otrzymać podobne oferty przed wyjazdem do Hiszpanii na wybrzeże Costa Blanca? – zatem nie czekaj I skontaktuj się z nami. Przygotujemy oferty dedykowane specjalnie dla Ciebie, zarezerwujemy terminy oglądania nieruchomości, pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności oraz kredytu jeśli zajdzie taka potrzeba.

#nieruchomoscihiszpania, #iberiahome

Aktualna cena: 53 000

Informacje dodatkowe

  • 2 Pokoje
  • 1 Sypialnie
  • 1 Łazienki
  • 45 m² Metraż
  • Numer referencyjny: 1171/08/E/II
  • Kategoria: Apartamenty
  • Rynek: Wtórny

Zapytaj o szczegóły oferty

Iberia Home

Posiadamy najniższe ceny nieruchomości dzięki współpracy w sieci partnerskiej!
Jak kupić?