Iberia Home
ul. Migdałowa 4 lok. 24B
Biurowiec Natpoll Business Center
02-796 Warszawa
www.iberiahome.pl
(+48) 22 101 07 47
(+48) 604 99 44 66
email: info@iberiahome.pl

Fantastyczny apartament w pierwszej linii z widokiem na plażę i basenem wspólnoty w Torrevieja

Fantastyczny apartament w pierwszej linii z widokiem na plażę i basenem wspólnoty w Torrevieja 5 Fantastyczny apartament w pierwszej linii z widokiem na plażę i basenem wspólnoty w Torrevieja 4 Fantastyczny apartament w pierwszej linii z widokiem na plażę i basenem wspólnoty w Torrevieja 2 Fantastyczny apartament w pierwszej linii z widokiem na plażę i basenem wspólnoty w Torrevieja 9

Informacje o ofercie

Numer referencyjny: 1156/08/E/IV
Miasto: Torrevieja
Region: Costa Blanca Południowa
Kraj: Hiszpania
Kategoria: Apartamenty
Rynek: Wtórny
Cena: 130 000 €

Informacje dodatkowe

Pokoje: 4
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Powierzchnia mieszkalna: 90 m²

Opis oferty

Fantastyczny apartament w pierwszej linii od morza położony w Torrevieja.

Posiada widok na plażę Acequion. Wewnątrz znajdują się 3 sypialnie, 2 łazienki, salon z jadalnią oraz odremontowana kuchnia.

Na zewnątrz można rozkoszować się widokami oraz śródziemnomorskim słońcem na tarasie, który posiada aż 15 metrów kwadratowych powierzchni.

Dodatkową  atrakcję stanowi basen wspólnoty.

Powierzchnia mieszkalna stanowi aż 90 metrów kwadratowych.

W Torrevieja życie toczy się przez cały rok. Znajdują się tutaj szkoły, wszystkie urzędy, placówki banków, szpitale. Międzynarodowe sąsiedztwo, głównie Anglików, Skandynawów, Niemców, Belgów i Rosjan powoduje, że możemy poznać nie tylko tutejsze zwyczaje i kulturę, a także nawyki naszych sąsiadów. Dodatkowo 300 dni słonecznych w roku a także korzystny mikroklimat wytworzony przez okoliczne solanki powoduje przyciąganie jak magnes turystów pragnących słońca. Dlatego inwestycja w nieruchomości na terenie Costa Blanca jest tak korzystna. Dodatkowo brak bazy hotelowej zwiększa atrakcyjność zakupionej nieruchomości z przeznaczeniem na wynajem.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość ? chcesz otrzymać podobne oferty przed wyjazdem do Hiszpanii na wybrzeże Costa Blanca? – zatem nie czekaj skontaktuj się z nami. Przygotujemy oferty dedykowane specjalnie dla Ciebie, zarezerwujemy terminy oglądania nieruchomości, pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności oraz kredytu jeśli zajdzie taka potrzeba.

#nieruchomoscihiszpania, #iberiahome

 

 

Udogodnienia

  • Basen wspólnoty
  • Widok na morze
  • Taras
  • Umeblowany