Iberia Home
ul. Migdałowa 4 lok. 24B
Biurowiec Natpoll Business Center
02-796 Warszawa
www.iberiahome.pl
(+48) 22 101 07 47
(+48) 604 99 44 66
email: info@iberiahome.pl

Cudowne nowe bungalow w nowoczesnej urbanizacji

Cudowne nowe bungalow w nowoczesnej urbanizacji 19 Cudowne nowe bungalow w nowoczesnej urbanizacji 9 Cudowne nowe bungalow w nowoczesnej urbanizacji 5 Cudowne nowe bungalow w nowoczesnej urbanizacji 1

Informacje o ofercie

Numer referencyjny: 1321/10/E/III
Miasto: Mil Palmeras
Region: Costa Blanca Południowa
Kraj: Hiszpania
Kategoria: Apartamenty
Rynek: Pierwotny
Cena: 154 900 €

Informacje dodatkowe

Pokoje: 3
Sypialnie: 2
Łazienki: 2
Powierzchnia mieszkalna: 100 m²

Opis oferty

Doskonała lokalizacja, wysoki standard wykończenia, pięknie zorganizowana przestrzeń wspólna z ogrodami i basenami to główne atuty nowej inwestycji apartamentów typu bungalow na hiszpańskim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Odległość od plaży zaledwie 500 m.

Lokalizacja stała się bardzo popularna ze względu na wysoki doskonałe plany urbanizacyjne, duże przestrzenie i nowoczesne budownictwo w przystępnej cenie.

W niniejszej inwestycji mamy do wyboru apartamenty zlokalizowana na parterze z ogrodami lub na piętrze z dużym tarasami i solarium. W skład każdego apartamentu wchodzą 3 pokoje tj. pokój dzienny - salon, 2 sypialnie, 2 urządzone łazienki oraz wykończona kuchnia w wysoiej jakości materiałach. Urbanizacja strzeżona.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie obcokrajowców nowymi nieruchomościami w tym rejonie zapraszamy do umawiania wizyt i oglądania nieruchomości już teraz.

Udogodnienia

  • Basen wspólnoty
  • Taras
  • Pole golfowe
  • Klimatyzacja
  • Ogródek